За добу росіяни вбили двох мешканців Херсонщини

Протягом останньої доби противник відзначився 118 обстрілами, випустивши в загальній кількості 589 снарядів, які були випущені з мінометів, артилерії, ракетних комплексів “Град”, протитанкових ракетних комплексів (ПТРК), гранатометів (АГС), безпілотних літальних апаратів (БПЛА), танків і авіації. Зокрема, в районі міста Херсон ворог відклав 23 снаряди.

Цю інформацію оприлюднив голова Херсонської обласної військово-цивільної адміністрації, Олександр Прокудін.

Повідомляється, що російські війська атакували житлові квартали населених пунктів області, а також будівлі медичних закладів в Бериславському та Херсонському районах. Також були піддані обстрілам території заводів і автомобільної бази, а також навчальний заклад у місті Херсон.

За даними начальника Херсонської міської військової адміністрації, Романа Мрочка, ворог минулої доби 33 рази обстріляв міську територіальну громаду та використав для цього 180 снарядів. Ураження внаслідок обстрілів були зафіксовані в наступних населених пунктах: Степанівка, Херсон, Садове, Антонівка, Наддніпрянське та Придніпровське.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29