Ворог почав використовувати нову тактику обстрілу Херсонщини

Російська армія на Херсонському напрямку змінила тактику і почали використовувати дрони проти жителів населених пунктів правобережної території області.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону заявила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

За її словами, це відбувається через те, що Сили оборони тримають під контролем ситуацію на лівобережжя і не дають російській армії повною мірою обстрілювати Херсонщину.

“Зараз обстрілів стало менше, але за добу одна людина загинула та десять — поранені. Це через те, що ворог застосовує нову тактику. Наша контрбатарейна робота не підпускає їх близько, тому вони почали використовувати дрони”, — каже Гуменюк.

Вона розповіла, що тепер армія РФ використовує не тільки розвідувальні дрони, а й ті, які знадні переносити та скидати боєприпаси, зокрема ВОГи.

“Це досить небезпечно, треба бути дуже уважними, не завжди можна навіть попередити про таку небезпеку з огляду на тактику використання цієї зброї. Тому всіх мешканців правобережної Херсонщини попереджаємо про небезпеку з неба, треба уникати скупчення людей. Ця тактика проти цивільного населення росіянами використовується віднедавна”, — попередила Гуменюк.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29