В ОК «Південь» розповіли, чи дійсно ЗСУ захопили позиції на лівому березі Херсонщини

У штабі ОК «Південь» прокоментували інформацію Військового інституту досліджень стосовно мовляв ЗСУ, які здобули позиції на лівобережжі Дніпра в Херсонській області.

«Хотілося б, щоб усі усвідомлювали, що виконання такого завдання як перетин Дніпра, з огляду на широкий та міцний характер цієї річки, є досить складним», — наголосила під час теле-марафону командир ОК «Південь» Наталія Гуменюк.

За її словами, обставини військової діяльності на даний момент потребують забезпечення інформаційної безмовності.

«Поки що не буде гарантовано безпеку наших військових, усім слід проявити терпіння. І це стосується також навіть найбільш активних учнів Військового інституту досліджень», — додала вона.

Інформація ISW

ЗСУ зайшли на лівий берег Херсонщини: знаходяться за 7 км від адмінцентру — ISW. Про це свідчать геолокаційні кадри російських військових. Згідно з знімками, ЗСУ зайняли позиції на березі Дніпра на північ від Олешок (приблизно 7 км на південний захід від Херсона) і змогли просунутися далі.

«Ці кадри також вказують на те, що російські війська можуть не контролювати острови на річках Конка та Чайка, розташовані менш ніж за півкілометра на північ від геолокаційних позицій українських військових біля Антонівського мосту», — кажуть аналітики.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29