В одній зі шкіл Херсонщини окупанти організували філію російського руху дітей та молоді

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області псевдоадміністрація продовжує намагатись залучати дітей до російських організацій. Зокрема, у Залізному Порту окупанти примусово перетворили приміщення однієї зі шкіл міста на філію російського руху дітей та молоді – “Движение первых”.

Про це повідомив центр національного спротиву.

Ідеологічна діяльність організації спрямована на витіснення української ідентичності з тимчасово окупованих територій та подальшої інтеграції українських дітей в соціально-культурний простір РФ, йдеться у дописі.

Раніше Генштаб ЗСУ повідомляв, що на тимчасово окупованому острові Джарилгач Херсонської області армія РФ розмістила близько 300 російських військовослужбовців та 15 човнів іноземного виробництва.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29