В Бериславському районі місцеві чоловіки вирощували коноплю

Один із наркоаграрієв мешкає в с. Дудчани, інший – житель с. Бургунка. За незаконний посів нарковмісних рослин правопорушникам загрожує кримінальна відповідальність.

Працівники Бериславського районного відділу поліції отримали інформацію, що двоє жителів району на присадибних ділянках вирощують коноплі. Поліцейські отримали санкції на обшук, провели за адресами фігурантів необхідні слідчі дії та задокументували їх протиправну діяльність.

Як розповів заступник начальника поліцейського підрозділу Олег Кулагін, під час обшуку домоволодіння 49-річного жителя с. Дудчани правоохоронці на городі виявили зі слідами догляду 12 кущів конопель. А на території домогосподарства 44-річного мешканця с. Бургунка поліцейські вилучили 22 рослини та банку з готовим для вживання канабісом.

Вилучені рослини були направлені на дослідження в експертно-криміналістичний центр. Наразі тривають слідчі дії у розпочатих за цими фактами кримінальних провадженнях, відкритих за ч. 1 ст. 310 ККУ. Інформуємо, що незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10 до 50 рослин – караються штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29