У Херсонській області встановлено 18 пунктів евакуації у випадку аварії на ЗАЕС

На пресконференції, що відбулася 29 червня, начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін та начальник Херсонської МВА Роман Мрочко розповіли про заходи безпеки, які були прийняті для вразливих районів у разі аварії на Запорізькій АЕС.

За словами Прокудіна, зона ураження була розділена на три сектори залежно від відстані до АЕС – 30, 50 та 100 кілометрів. У 30-кілометрову зону ураження потрапляли два населених пункти лівобережжя Херсонщини, зокрема села Верхньорогачицької територіальної громади.

До 50-кілометрової зони ураження входили 23 населених пункти, де проживало близько 3 тисяч осіб. А 100-кілометрова зона ураження охоплювала сім громад правобережжя та сім громад лівобережжя області, що налічувало 138 населених пунктів, де проживало 26 тисяч громадян правобережжя.

Вищезазначені посадовці наголосили, що були розроблені та впроваджені конкретні заходи безпеки для кожної з цих зон у разі аварії на Запорізькій АЕС. Додаткові деталі та інформацію про ці заходи вони не розголошували на пресконференції.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29