У Херсоні розкрито жорстоке вбивство

Житель Херсона під час застілля посварився зі своїм товаришем та забив того до смерті обухом сокири. Його затримали та взяли під варту.

Як повідомляють у пресслужбі Херсонської обласної прокуратури, херсонцю повідомили про підозру в умисному вбивстві.

Згідно з частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу, затриманому загрожує до 15 років ув’язнення.

Наразі слідство встановило, що 22 лютого цього року троє товаришів розпивали алкогольні напої в помешканні підозрюваного. Під час застілля між ними спалахнула сварка, через що один з гостей покинув компанію. Господар ще з одним чоловіком продовжили пиятику удвох.

Згодом конфлікт спалахнув із новою силою — гість образив кохану жінку господаря. Той не стримався і вирішив покарати кривдника, кілька разів вдаривши того обухом сокири по голові. Внаслідок отриманих ударів чоловік загинув на місці.

Господаря це не знітило й тіло жертви він лишив у своєму помешканні до ранку. Наступного ж дня покликав до себе товариша, який під час застілля пішов першим — за його допомоги підозрюваний хотів позбутися тіла. Коли товариш дізнався, що сталося у помешканні після його відходу, то одразу ж повідомив про злочин правоохоронців.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29