У Херсоні повідомили про ризики опалювального сезону

Незважаючи на постійні обстріли та труднощі у підготовці до зими, комунальні підприємства Херсона оголосили готовність до опалювального сезону. За інформацією заступника начальника Херсонської Міської Водно-каналізаційної адміністрації, Сергія Орєхова, наразі мережі та обладнання Херсонської Теплоелектроцентралі (ТЕЦ) готові на 100%, а готовність мереж і обладнання Комунального Підприємства “Херсонтеплоенерго” оцінюється на рівні 95%.

Сергій Орєхов також повідомив, що роботи ще тривають і плануються завершити до того моменту, коли середньодобова температура повітря досягне восьми градусів за Цельсієм. Таким чином, всі мережі та обладнання також будуть готові на 100%.

На сьогоднішній день підприємство успішно підготувало 33 котельні до осінньо-зимового періоду, якими вони опікуватимуться. Щодо чотирьох котельень, тут ще тривають ремонтні роботи.

Сергій Орєхов наголосив, що серед труднощів підготовки до сезону особливою проблемою є постійні обстріли, а також відсутність електропостачання в мікрорайоні “Острів”. Останнє суттєво ускладнює процеси підготовки, оскільки, зокрема, сьогодні вранці було виявлено пошкодження однієї з зовнішніх ділянок тепломереж під час обстрілу. Відповідно, ця ділянка тимчасово відключена, і спеціалісти працюють над обстеженням і відновленням пошкоджень.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29