У Херсоні обстріляли журналістів – загинув фіксер La Repubblica

Кореспондент однієї з двох провідних газет Італії La Repubblica Коррадо Зуніно зазнав поранення у Херсоні, його український фіксер (так називають місцевих журналістів чи інших людей, які допомагають іноземним колегам у роботі) Богдан Бітік загинув.

Як повідомило видання, біля Антонівського мосту вони потрапили під снайперський вогонь.

Зуніна з пораненням плеча госпіталізували.

«Репортери їхали, чітко позначивши себе як журналістів, у куртках із написом «Преса», — зазначає La Repubblica. – Обидва багато працювали, висвітлюючи війну в Україні. Зуніно зумів врятуватися, відскочивши від машини, його підібрали та доставили до клініки. Бітік став жертвою російської кулі, його тіло не вдається забрати через присутність снайперів».

«У нас потрапили, я побачив Богдана на землі, він не рухався, я відповз від лінії вогню. Біг, доки не натрапив на цивільну машину. Я був весь у крові, мене відвезли до херсонської лікарні. Я кілька разів намагався додзвонитися до Богдана, він не відповідав, він був моїм великим другом, це жахливі страждання», – розповів Коррадо телефоном.

Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні заявив, що журналістів атакував російський дрон.

У Бітіка залишилися дружина та син.

Поліція уточнила інформацію про те, що сталося. За її даними, приблизно о 14:00 війська російської федерації вкотре обстріляли Херсон. Цього разу це сталося у районі Антонівського мосту. Попередньо, використовувалася снайперська зброя та кулемет.

57-річний італієць зазнав поранення, громадянин України, який його супроводжував, загинув.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29