У Херсоні колаборант став “директором” коледжу та впроваджував російські «стандарти освіти»

Ексзаступник начальника Херсонського морського коледжу підозрюється у колабораціонізмі та пособництві ворогу.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру у колабораціонізмі та пособництві державі-агресору колишньому заступнику начальника коледжу з адміністративно-господарської роботи Херсонського морського коледжу рибної промисловості (ч. 3 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

За даними слідства, у липні 2022 року підозрюваний пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду так званого «директора ГБОУ СПО Херсонской области «Херсонский морской колледж рыбной промышленности».

На вказаній посаді він, діючи в інтересах окупаційної адміністрації, вживав заходів щодо захоплення приміщень українського закладу освіти та тренажерного центру. Проводив інвентаризацію матеріальних цінностей, здійснював підбір кадрів та організовував навчальний процес за стандартами рф. Наразі досудове розслідування триває.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29