У Генічеську колаборантка очолила медколедж при окупантах: її судитимуть

При окупантах стала «директором» медколеджу – судитимуть мешканку Генічеська.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

Прокурори Херсонської обласної та Генічеської окружної прокуратур скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевої жительки за фактом колабораціонізму та пособництва державі-агресору (ч. 3 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Слідством установлено, що у серпні 2022 року обвинувачена пішла на співпрацю з ворогом та обійняла посаду так званого «директора» «Генічеського медичного коледжу», який незаконно захопили представники країни-агресора.

У захопленому українському закладі обвинувачена взялася впроваджувати російських стандартів освіти. Вона проводила інвентаризацію майна коледжу та набирала нових викладачів.

За її вказівкою було розміщено російську атрибутику, викладання навчальних предметів здійснювалося тільки російською мовою.

Також вона уклала меморандум за яким на базі коледжу створено «регіональний центр волонтерів-медиків рф».

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчими УСБ України в області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29