Триває відновлення Херсонщини: що зроблено за 13 вересня

Для відновлення світла на Херсонщині працює 33 бригади – це 126 робітники та 50 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Потьомкине, Нововознесенське, Миколаївку, Іванівку, Білоусове, Нову Калугу, Нововоронцовку, Білу Криницю, Нововоскресенське, Миролюбівку, Берислав, Херсон, Сонячне, Олександрівку та Чорнобаївку.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську ОВА.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 з робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено у 7 житлових будинках OSB-листами закрили 15 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 90 891,2 гектарів територій, з них 76 371,6 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 97,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 69 людей, з них 3 дитини. Потягом виїхали 5 жителів області, автотранспортом – 64.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1197 продуктових наборів, 7981 буханка хліба, 250 порціи‌ готових обідів та 11032 літри питної води. Також людям передали 50 гігієнічних наборів, 283 набори термобілизни, 33 шт. брезенту, 19 шт. плівок для вікон, 100 комплектів теплого одягу.

Завдяки «Jewrope», БФ «Разом для України», «Ангели для України» та ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок» до двох медичних закладів Херсона надійшли очисні станції.

Завдяки благодійному фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за фінансування Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) соцпрацівники Дар’ївської, Білозерської, Станіславської та Нововоронцовської громад отримали 12 ноутбуків.

Благодійний фонд Ukrainian FireFighters Foundation передав для спецпідрозділів ДСНС Херсонської області дві автівки Land Rover Defender.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29