Сина російського генерала можуть вбити через конфлікт з головним херсонським окупаційним поліцаєм

Тверський районний суд Москви заарештував колишнього столичного поліцейського Флора Горчакова, який підозрюється у незаконному зберіганні зброї та розбійному нападі.

Про це пишуть російські «ЗМІ», повідомляє “МОСТ”.

Слідчий у своєму клопотанні про взяття під варту навіть вказав конкретне місце утримання, куди хотів би помістити підозрюваного. І це навіть не московське СІЗО, а якась адреса в одному із напівзанедбаних сіл Херсонської області. Адвокати експоліцейського запевняють, що за вказаною в документі адресою немає жодного ізолятора.

Батько експоліцейського – генерал збройних сил РФ Микола Горчаков побоюється за його життя, і, схоже, для цього є підстави. Приблизно за два місяці до свого арешту Флор Горчаков (на той час він був заступником начальника управління боротьби з обігом наркотиків ГУ МВС по Херсонській області) та його підлеглі впали в немилість до очільника окупаційної поліції Херсонської області Володимира Ліпандіна.

Нагадаємо, 15 листопада 2022 року в Генічеському районі Херсонської області на території «Арабатських терм» окупаційні «правоохоронці» виявили дорогу машину «Мерседес Бенц». За їхніми даними, у салоні могли бути наркотики. Власниця автомобіля, сказала, що вона – подруга Володимира Ліпандіна, зробила телефонний дзвінок, після чого на місце події приїхала група захоплення спецназу «Грім». Поліцейських поклали обличчям до землі, одягли пакети на голову та вивезли у невідомому напрямку, де помістили до ями. На доказ Горчаков та колеги надіслали фото свого «місця утримання» (в одного з них залишився телефон, який бійці група захоплення не помітили та не вилучили). Згодом поліцейських випустили. Але усунули від роботи, пообіцявши великі неприємності.

Після повернення в РФ поліцейські написали в ФСБ заяви про те, що з ними відбулося на Херсонщині, звернулися до російського «уповноваженого з прав людини». Але замість допомоги отримали репресії.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29