Суд арештував квартиру і будинок ексгауляйтерки на Херсонщині

Центральний районний суд міста Миколаєва арештував квартиру і будинок колишньої гауляйтерки Нової Збур’ївки у Херсонській області Наталії Бебешко.

Про це свідчить інформація з Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні.

Бебешко є фігуранткою кримінального провадження за номером з Реєстру. Також, за інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, вона дійсно має квартиру в Херсоні та будинок у Новій Збур’ївці. Наталії Бебешко інкримінували колабораціонізм. Вона пішла на співпрацю з росіянами не пізніше 9 липня 2022 року.

На “посаді” Бебешко “призначала” людей у заклади освіти, набирала працівників у своє “відомство” і займалась популяризацією Росії. Останнє робилось шляхом роздачі грошей і виправдовування окупації Нової Збур’ївки нібито перспективами її розвитку. Також Наталія Бебешко розпоряджалась майном старостату Нової Збур’ївки і виконкому ради Голопристанської громади.

Ще вона закликала людей до проведення та участі у “референдумі” 2022 року щодо анексії окупованих територій Херсонської та інших областей Росією.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29