Стало відомо, скільки аграрії зможуть засіяти посівних площ Херсонщини

Усе через замінування територій агресором. Про це в ефірі національного Телемарафону заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

“Засіяти сільгоспугіддя потрібно встигнути до середини травня. Розрахунки показують, що 30-40% площ можна буде оглянути й розчистити до цього часу”. По інших 50-60% – усе залежить від темпів надходження обладнання для розмінування”, – зазначив урядовець.

Уряд, каже Висоцький, звернувся до міжнародних партнерів про надання роботизованих машин для розмінування. Їх пообіцяли надати низка наших союзників. Краще розуміння буде наприкінці березня.

Загалом, за словами першого заступника міністра аграрної політики та продовольства, є ризик, що до півмільйона гектарів може бути не засіяно через агресора. Передусім мова про Херсонщину, Миколаївщину та Харківщину.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29