Стало відомо, кого призначили гауляйтером Рубанівської громади Каховського району

Гауляйтером Рубанівської ОТГ Каховського району окупанти призначили 31-річного Віктора Марченка. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Віктор Марченко народився 12 січня 1992 року в Бериславі. Він навчався в Горностаївці та Заводівці і закінчив Херсонський державний аграрний університет. Протягом своєї кар’єри він працював агрономом, різноробом, учителем хімії та біології, а останнім часом був оператором зерноочисного комплексу в селі Запоріжжя Рубанівської сільської територіальної громади.

У 2015 році Віктор Марченко став депутатом Демидівської сільської ради від партії «Наш край». В 2020 році він балотувався на посаду голови новоутвореної Рубанівської громади від тієї ж партії, але не був обраний.

Згідно з інформацією, наданою місцевими жителями Рубанівки, дружина Віктора Марченка, Яна Марченко, очолює фельдшерський пункт Великолепетиського центру первинної медико-санітарної допомоги на території Рубанівської громади.

Згідно з інформацією, поданою пропагандистським телеканалом «Таврія», в тимчасово окупованому селі Рубанівка зараз спостерігається значний дефіцит ліків. Людям доводиться здійснювати поїздки до інших населених пунктів, оскільки в селі працює лише один аптечний пункт.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29