Стала секретаркою адміністрації окупантів: на Херсонщині судитимуть колаборантку

Секретарку окупаційної адміністрації Станіслава на Херсонщині судитимуть за колабораціонізм.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську ОВА.

Прокурори Херсонської обласної та Олешківської окружної прокуратур скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевої жительки за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідством установлено, що наприкінці серпня 2022 року обвинувачена пішла на співпрацю з ворогом та обійняла посаду «секретаря» у незаконно створеному окупантами органі – «ВГА Станиславской сельской территориальной громады».

На неї покладались обов’язки з організації діяльності комунальних підприємств, добору працівників псевдоустанови. Також вона закликала місцевих підприємців реєструватись за законодавством рф.

У вересні обвинувачена взяла участь в організації та проведені псевдореферендуму на тимчасово окупованій території. Особисто ходила по домівках місцевих жителів, закликаючи їх брати участь у незаконному плебісциті.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося УСБУ в області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29