Росіяни влаштували полювання на тварин у заповіднику Асканія-Нова

До Міндовкілля надійшла інформація, що ворог почав влаштовувати полювання та вивіз тварин із заповідника «Асканія-Нова» і нацпарку «Джарилгацький». Про це розповів очільник Міндовкілля Руслан Стрілець, пише SEEDS.

«Щодо «Асканії-Нова» і нацпарку «Джарилгацький» – до нас надійшла інформація, що ворог почав влаштовувати полювання та вивіз тварин із цих заповідних об’єктів. Тому наше завдання – прискорити процес визнання там злочинних дій росіян. Щоб кожна країна – учасниця Бернської, Рамсарської, Боннської Конвенцій, Міжнародного союзу охорони природи та секретаріату CITES зробила відповідну політичну заяву», – розповів Руслан Стрілець в інтерв’ю Mind.

За його словами, за останні півтора року ми маємо безпрецедентну підтримку України з боку майже всіх цивілізованих держав світу й безпрецедентні рішення на нашу користь.

«Процес визнання чи засудження дій рф – це політичний процес, і ми зробили перший крок. Я підписав відповідні листи, і ми направили їх у секретаріати цих конвенцій та угод. Оскільки чимало країн є учасниками різного роду природоохоронних конвенцій та угод і багато рішень виносяться консенсусно – протягом певного часу проводяться консультації», – зазначив Стрілець.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29