Російські окупанти готують мобілізацію на Херсонщині

На тимчасово окупованих землях півдня України продовжується фіксація заходів мобілізаційної підготовки до лав ворожої армії.

Зокрема наразі росіяни формують систему військового обліку призовників, військовозобов’язаних з поміж жителів ТОТ. Тобто окупанти створили так звані «федеральні комісаріати» на ТОТ Херсонської та Запорізької областей.

Водночас у своїх пропагандистських телеграм-каналах російські окупаційні адміністрації регулярно розміщують оголошення із вимогами до місцевого населення призовного віку та військовозобов’язаних надати особисті дані та копії документів, що посвідчують особу з подальшою постановкою на «тимчасовий облік» у новостворених «військових комісаріатах».

Також, місцевим жителям регулярно надходять повістки із вимогами з’явитися до місцевого органу РОА для постановки на «військовий облік».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29