Робота на випередження: ЗСУ не дають ворогу закріпитись на позиціях на Лівому березі

Сьогодні на Херсонщині відзначається зменшення кількості обстрілів.

За словами капітан-лейтенанта Дмитра Плетенчука, начальника прес-служби тактичної групи “Грім”, українські оборонці активно працюють на випередження і успішно виявляють та знешкоджують ворожі цілі. Їх підлеглі довіряють командирам, що дає змогу швидше приймати рішення на більш низьких рівнях.

Сили оборони не дають окупантам закріпитися на позиціях і активно “ганяють” їх по усьому лівому березі. Ця постійна боротьба і полювання триває 24/7.

“Ця боротьба триває у нас 24/7. Це справжнє полювання. Кількість обстрілів зменшилася внаслідок того, що ми постійно розшукуємо російські цілі, верифікуємо їх і одразу знешкоджуємо. Наша сила у тому, що командири довіряють своїм підлеглим і дають більший спектр можливостей, а це дає змогу швидше приймати рішення і на більш низьких рівнях. Тому дуже часто ми працюємо на випередження. Ми ганяємо росіян по всьому лівому берегу і вони не можуть собі дозволити закріпитися на позиціях – вискочили, зробити постріл і тікають, бо розуміють, що зараз точно щось прилетить у відповідь”, – розповів Дмитро Плетенчук.

 
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29