Разом з поліцейським з Одеси на Херсонщині несе службу його пухнастий побратим кіт Патрон

Поліцейський з Одеси Юрій Душак перебуває на Херсонщині у лавах ЗСУ. Разом з ним несе службу його пухнастий побратим, кіт на прізвисько Патрон.

Про це повідомили в Головному управлінні нацполіції Одеської області.

На початку повномасштабного вторгнення Юрій з колегами стояв на захисті Одеси, а згодом поїхав на Херсонщину. Перебуваючи під обстрілами армії РФ, майор поліції знайшов собі вірного друга – кота Патрона. Чоловік розповів, відоме прізвисько коту обрали не випадково:

“Більшість називають так собак, у нас же Патроном був кіт. Піклуватись про нього було одне задоволення, адже пухнастий завжди знаходився біля нас, як талісман. Таке імʼя він отримав не випадково – на шиї кіт носив патрон, який мав «подати» нам для останнього російського окупанта”, – зазначив правоохоронець.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29