“Путіна там не було”: Данілов прокоментував візит президента рф на окуповану Херсонщину

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов вважає, що на тимчасово окуповані території Херсонщини та Луганщини їздив не особисто президент РФ Путін, а один із його двійників. 

«Ну, по-перше, ніякого Путіна там не було. Це достеменно відома річ. Щоб поспілкуватися зі справжнім Путіним, ви повинні щонайменше 10–14 днів провести на карантині. Ніякого Путіна там не було. Був звичайний двійник, яких у нього не один – це вже відома річ», – сказав Данилов.

За словами секретаря РНБО, Путін – «людина перелякана», і думати, що вона може приїхати таким чином, просто неможливо.

Данилов нагадав, як закордонних гостей садять за стіл на великій відстані від російського диктатора, а поїздки Путіна, за його словами, це ціла процедура, де підготовчий процес стартує «за 2–3 тижні» та «жодних експромтів там давно немає».

«Це пряма протилежність нашому президенту, який може будь-коли відвідати лінію фронту, безпосередньо бути з нашими військовими, – сказав Данилов. – Це наша відмінність. На відміну від бункерного діда Путіна, який незабаром сам себе лякатиметься».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29