Пропагандистська телекомпанія з Херсонщини зізналася, що там нема кому працювати

Пропагандистська телекомпанія «Таврія», яка працює окупованій частині Херсонської області, розмістила на власному Телеграм-каналі об’яву про набір співробітників.
Судячи з переліку вакансій, можна зробити висновок, що на телекомпанії взагалі нема кому працювати.
Пропагандистське медіа запрошує: редакторів і ведучих новин, кореспондентів, ведучих програм, телеоператорів, монтажерів, операторів тележурналістського комплексу, фахівців з комп’ютерної графіки.
«Кого шукаємо? Спеціалістів своєї справи, які мають досвід у роботі ЗМІ, а також охочих навчатися чогось нового і готові докласти свою руку до інтеграції повернутих регіонів», – йдеться в повідомленні.
Роботодавці обіцяють «офіційне працевлаштування», «гідну оплату праці», а також житло і часткове покриття транспортних витрат.
В об’яві вказується, що для бажаючих працевлаштуватися в пропагандистське медіа «необхідний переїзд до Херсонської області». Тобто, пропагандисти розраховують на інтерес до вакансій з боку росіян, бо ще під час окупації Херсона на «Таврії» був великий недокомплект штату. А після того, як пропагандисти 20 жовтня 2022 року під час евакуації потрапили під удар ЗСУ, внаслідок якого загинув росіянин Олег Клоков, а херсонська «журналістка» Владислава Андреєва була поранена, більшість росіян, які працювали на «Таврії», повернулися додому.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29