Президент Зеленський прибув на Херсонщину: що відомо (ВІДЕО)

Президент Зеленський прибув у Херсонську область з робочою поїздкою.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на офіційний Telegram-канал Зеленського.

Так, відбулася координаційна нарада щодо ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС.

«Багато важливих питань: оперативна обстановка в області, яка склалася внаслідок катастрофи, евакуація населення з потенційних зон затоплення, ліквідація надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі, організація життєзабезпечення затоплених територій. Також перспективи відновлення екосистеми регіону й оперативна воєнна обстановка в зоні техногенної катастрофи», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили в повідомленні, важливо підрахувати збитки та виділити кошти для компенсацій жителям, постраждалим унаслідок катастрофи, і розробити програму для компенсації збитків або релокації підприємств у межах Херсонщини.

Також, Зеленський у Херсоні відвідав переправу, на якій здійснюється евакуація населення з підтоплених територій.

«Наше завдання – максимально захистити життя й допомогти людям. Дякую рятувальникам і волонтерам! Дякую всім, хто залучений до цієї роботи!», — написали в пресслужбі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29