Погрожують відправкою за кордон для донарства органів: окупанти знайшли новий спосіб вивозити дітей з Херсонщини

Окупаційні адміністрації за допомогою телеграм каналів, які націлені на аудиторію ТОТ Херсонщини, просувають цілеспрямовані меседжі для введення в оману місцевого населення щодо загрози для дітей на території України.

Про це повідомляє Центр національного супротиву.

Зокрема, наголошується, що російське керівництво не рекомендує батькам відправляти своїх дітей на підконтрольну українській владі територію, оскільки в подальшому є ризик відправки цих дітей за кордон як потенційних кандидатів у донори органів.

Поряд з цим, виїзд дітей у росію через програму таборів «Мы – дети Волги» висвітлюється виключно позитивно та із закликами розширення участі в аналогічних програмах.

Таким чином, російське вище військово-політичне керівництво прагне збільшити обсяги незаконного вивезення українських дітей з ТОТ півдня України на територію рф для подальшого незаконного усиновлення.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29