Подорожчав проїзд з Генічеська до Джанкоя після відновлення руху по Чонгарському мосту

На 100 російських рублів подорожчав проїзд з окупованого росіянами міста Генічеська до міста Джанкоя в окупованому Криму.

Про це повідомляють херсонські проросійські Telegram-канали.

Підконтрольне окупантам міністерство транспорту Херсонської області повідомило про поновлення маршруту через Чонгарський міст.

З 4 липня відновлюється автобусний рух маршрутом Генічеськ — Сімферополь через Чонгарський міст. Відправлення з Генічеська – о 7:00, із Сімферополя у зворотному напрямку – о 15:55. Вартість проїзду від Генічеська до Джанкоя – 700 рублів, від Генічеська до Сімферополя – 1200 рублів, йдеться в повідомленні.

Приїзд з Генічеська до Джанкоя подорожчав. Бо 23 червня підконтрольні окупантам перевізники заявляли, що вартість проїзду залишиться незмінною, не зважаючи на пошкодження Чонгарського мосту і через це довший шлях з Херсонщини до Криму.

Станом на 23 червня, судячи з окупантських повідомлень, вартість проїзду з Генічеська до Джанкоя становила 600 рублів. Відтепер при тому, що коротший маршрут відновлений, пасажирам доведеться платити більше.

Причина подорожчання поки що невідома.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29