Після окупації Херсона будувала кар’єру в незаконно створених органах: колаборантці повідомлено про підозру

Повідомлено про підозру мешканці Херсонщини, яка стала чиновницею окупаційного уряду

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру місцевій мешканці у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у червні 2022 року під час тимчасової окупації міста Херсона підозрювана пішла на співпрацю з ворогом. Вона обійняла посаду «заместителя начальника» у незаконно створеному окупаційному органі – «Департамент труда и социальной политики Херсонской области».

У вересні вона отримала «підвищення» від окупаційної влади, ставши «заместителем исполняющего обязанности министра труда и социальной политики ВГА Херсонской области».

На псевдопосадах підозрювана виконувала адміністративно-господарські та організаційно – розпорядчі функції, допомагаючи представникам держави-агресора у встановленні та підтриманні їх незаконної влади.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29