Пенсіонерка на Херсонщині врятувала трьох поранених бійців ЗСУ

У підвалі свого будинку жінка врятувала українських воїнів від окупантів протягом майже двох місяців. Історія героїзму розкрилася в одному із окупованих сіл на Херсонщині, де пенсіонерка Софія Біла виявилася справжньою спасителькою трьох поранених українських бійців. Ця жінка, відважно виступивши проти ворога, переховувала їх від окупантів у підвалі свого будинку протягом місяця і трьох тижнів.

Інформацію про цей дивовижний вчинок опублікувала на своїй сторінці у Facebook Римма Філіпенко, розкриваючи деталі історії героїчної жінки. Відповідно до словесного свідчення Софії Білої, вона мусила долати свої страхи, але це не завадило їй врятувати життя трьом молодим українським військовим. Окупанти часом проникали по вулицях села, роблячи перевірки в будинках, і запитували місцевих мешканців про наявність іноземців. Навіть до будинку Софії не було забуте відвідати, і навіть куля, випущена з їхньої сторони, знайшла свою мішень у вікні її оселі.

Коли російські окупанти висловили намір розміститися в її будинку, ця надзвичайна пенсіонерка була вимушена вивезти поранених воїнів до Білозерка, приховуючи одного з них під виглядом свого власного сина, документи якого вона мала під рукою. Там вони залишалися прихованими певний час, поки 11 листопада 2022 року Збройні Сили України не визволили цей населений пункт від окупантів.

Зараз, за словами Софії Білої, всі троє врятованих воїнів продовжують свою службу в Силах оборони України.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29