Окупанти роздають російським аграріям земельні ділянки на Херсонщині

Окупаційна влада Херсонщини продовжує грабувати лівобережжя області, яке тимчасово підконтрольне бойовикам рф.

Як повідомив у соцмережах заступник голови Херсонської облради, гауляйтери розпочали надавати сільськогосподарські земельні ділянки, які наразі не використовуються за призначенням, фермерам, які погодились перереєструватися та працювати за російськими стандартами.

“Право користування ділянкою оформлюється через тимчасовий дозвіл на певний строк. Насправді, це ділянки, які належать тим фермерам, хто відмовився йти на співпрацю з росіянами”, – написав Соболевський.

Заступник голови облради додав, що окрім колаборантів, земельні ділянки переоформлюються також на аграріїв з рф.

“Також є інформація, що на Херсонщину зайшли аграрії з рф, які займаються переоформленням земельних ділянок на свої господарства.Це ще одна форма пограбування України росією. Будемо відслідковувати цю ситуацію”, – додав Соболевський.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29