Окупанти посилюють режимні заходи на Херсонщині, – Генштаб

Через власне безсилля російські окупанти ведуть боротьбу із цивільним населенням на тимчасово захопленій території Херсонської області. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні.

Так, повідомляється, що після ефективного вогневого ураження 12-13 березня районів зосередження росіян, і як наслідок великих втрат, загарбники посилюють режимні заходи у окремих населених пунктах на Херсонщині.

Російські окупанти зазвичай переміщуються на цивільних автомобілях, відібраних у місцевих жителів. Також відзначено 14 березня рух колони окупантів у бік Криму разом із награбованим майном.

Крім того, в іншому населеному пункті Херсонщини противник проводить контрдиверсійні заходи. Виправдовуючи свої дії, звинувачують жителів села у вбивстві російського військового, тіло якого було знайдено.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29