Окупанти полюють на цивільних на Херсонщині за допомогою дронів

Російські окупанти, що знаходяться на лівобережжі Херсонщини, полюють на мирне населення на деокупованих територіях за допомогою дронів. Напередодні, 19 квітня, від скинутих з ворожих БПЛА боєприпасів на правобережжі постраждали троє цивільних.

Тим часом українців на окупованій частині Херсонської області окупанти продовжують грабувати, загарбники похизувалися про крадіжку десятків човнів “на потреби армії”. Про це повідомили в Оперативному командуванні “Південь” та Центрі національного спротиву.

Як розповіла начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, загарбники з лівого берега Херсонщини влаштовують “полювання” на цивільних на правобережжі за допомогою БПЛА.

“Вони не мають стабільних успіхів завдяки артилерії, вони намагаються використовувати дрони й продовжувати терор мирного населення”, – зазначила вона в ефірі “Ми-Україна”.

Гуменюк також наголосила, що 19 квітня від атак ворожих дронів, які скидають боєприпаси на цивільних, постраждали троє мирних жителів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29