Окупанти обікрали жителя Херсонщини

Під час окупації Херсонщини військовими Російської Федерації житель одного з населених пунктів правобережжя Херсонщини став жертвою злочину. Про це повідомляє прес-служба поліції Херсонської області.

Інцидент трапився у селі Хрещенівка Бериславського району, де окупанти викрали автомобіль “Москвич”, прицеп та мисливську рушницю з території приватного домоволодіння.

Додатково, поліція отримала повідомлення про викрадення мисливської рушниці у місцевого жителя на початку червня 2023 року у тимчасово окупованому місті Гола Пристань.

У зв’язку з цими подіями правоохоронні органи розпочали кримінальні провадження за статтею 438 “Порушення законів та звичаїв війни” Кримінального кодексу України. Поліція вживає всіх можливих заходів для розслідування цих злочинів та притягнення винних осіб до відповідальності.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29