Окупаційні війська РФ складають списки громадян на Херсонщині

Озброєні військові РФ перевіряють громадянство місцевих жителів та складають списки на окупованій частині Херсонської області.

Заступник директора Центру близькосхідних досліджень, Сергій Данилов, повідомив у Facebook, що “одна жінка і двоє військових з автоматами складають списки та запитують, хто тут живе, чи є російський паспорт, транспорт. Вони складають окремі списки громадян РФ”.

Раніше ми повідомляли, що президент Росії Володимир Путін підписав указ щодо можливої депортації жителів окупованих територій, які відмовилися від громадянства країни-агресора та “створюють загрозу її національній безпеці”. Ця ситуація є тривожною та порушує права людини. Усі країни повинні дотримуватися міжнародного права та поважати права своїх громадян, незалежно від їхньої національності та громадянства.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29