Окупаційна влада визнала присутність українських військ на Лівому березі Дніпра у Херсонській області

Представники окупаційної “влади”, які контролюють лівобережжя Херсонської області, вперше визнали присутність українських підрозділів у селі Кринки на лівому березі Дніпра. Про це повідомив голова російської окупаційної “адміністрації” Володимир Сальдо 15 листопада у своєму пості в Telegram.

За його словами, на всій ділянці лівого берега від залізничного мосту до Кринок перебуває приблизно півтори роти противника, переважно дрібними групами. Він також стверджує, що ці сили заблоковані у Кринках та піддаються інтенсивному обстрілу, включаючи бомби, ракети, боєприпаси важких вогнеметних систем, артилерійські снаряди та безпілотники.

До цього визнання, про наявність українських сил у цьому районі з російського боку повідомляли лише так звані “воєнкори”, починаючи з приблизно середини жовтня.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29