Один передавав ворогу дані, другий очолив окупаційний “уряд”: на Херсонщині викрили двох зрадників

На Херсонщині повідомлено про підозру двом чоловікам – один передавав ворогу місця дислокації ЗСУ, а інший працював на окупаційний «уряд».

Про це інформує Херсон 24.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру двом місцевим мешканцям. Одному з них інкриміновано державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України), а іншому – колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Також їм обрано запобіжний захід – тримання під вартою. За даними слідства, підозрювані – 29-річний чоловік та його батько, які працювали на ворога.

Після звільнення частини Херсонщини молодший чоловік розвідував місця дислокації та переміщення Сил оборони України, збираючи інформацію про місця базування підрозділів ЗСУ, кількість особового складу та військової техніки, координати блокпостів. Ці відомості він передавав ворожим військам для підготовки диверсій і здійснення повітряних ударів.

Старший чоловік під час тимчасової окупації міста обіймав посаду так званого «начальника Департаменту харчової промисловості та реалізації інвестиційних проєктів Міністерства сільського господарства та рибальства Херсонської області».

Також він збирав відомості щодо підприємств, які залишились на тимчасово окупованій території області, задля контролю над їх діяльності окупаційною владою. Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29