Названо єдиний шлях виїзду з окупованої частини Херсонської області

Це складно, є висока ймовірність фільтрації, але це реальний маршрут, яким зараз можна виїхати з тимчасово окупованого лівобережжя. Про це під час брифінгу в Media Center Ukraine заявив перший заступник голови облради Херсонської обласної військової адміністрації Юрій Соболевський.

“Всіх хто виїжджає і перетинає адмінмежу допитують, навіть дітей. Але цей маршрут працює, люди виїжджають до третіх країн. Потім повертаються або в Україну, або залишаються у Європейському Союзі”, – зазначив Соболевський.

Також перший заступник голови облради Херсонської обласної військової адміністрації зазначив, що окупанти посилюють на лівобережжі Херсонщини заходи “безпеки”. Збільшують кількість блокпостів, інтенсивність патрулювання та фільтраційні перевірки.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29