На окупованій Херсонщині визнали брак педагогів

На окупованих територіях Херсонщини продовжується недостача кваліфікованих кадрів, особливо серед педагогів. Навіть за словами так званого “губернатора” Херсонщини, Володимира Сальдо, хоч і спостерігається повернення людей, він також визнає, що є критичний дефіцит вчителів.

Цю проблему висловив Сальдо під час спілкування з російськими журналістами. “Губернатор” відзначив, що у першу чергу області потрібні історики та викладачі природничих наук, хоча “ситуація покращується”. Проте, він не пояснює, що саме призводить до цих “покращень”. Місцеві педагогічні виші фактично не функціонують, і вчителі з Росії не поспішають їхати працювати на Херсонщину.

Ситуація настільки критична, що росіяни вже виставляють оголошення у соцмережах, шукаючи вчителів. Навіть неясно, як функціонують навчальні заклади на лівобережжі, де не вистачає викладачів для кількох ключових предметів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29