На Херсонщині встановили водонапірну вежу, яка забезпечить питною водою 250 домогосподарств

У селищі Боброве Кут, що входить до складу Калинівської громади на Херсонщині, успішно завершилася ініціатива з встановлення водонапірної башти об’ємом 25 кубометрів. Про це повідомили представники обласної військової адміністрації.

Нова гідротехнічна споруда стане важливим кроком у вирішенні проблеми з доступом до питної води для мешканців цього району. Зокрема, її введення дозволить забезпечити питною водою 250 домогосподарств, де проживає понад 400 людей.

Важливо відзначити, що ця ініціатива також дозволить розпочати процес відновлення централізованого водопостачання у селі, що важливо для підвищення якості життя й комфорту його мешканців.

Завдяки спільним зусиллям та підтримці благодійних фондів, а також залученню місцевого бізнесу та мешканців села, вдалося здійснити встановлення цієї важливої споруди. Ця ініціатива є чудовим прикладом спільної роботи громади та її партнерів у вирішенні життєво важливих завдань.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29