На Херсонщині відкрили ще один підрозділ пожежної охорони (ВІДЕО)

В Херсонській області відкрили сьомий підрозділ місцевої пожежної охорони.

Про це повідомляє Херсон 24 з посиланням на ДСНС у Херсонській області.

17 березня в результаті співпраці Херсонської районної військової адміністрації та Головного управління ДСНС України у Херсонській області відкрито вже сьомий підрозділ місцевої пожежної охорони.

“Зусиллями рятувальників Херсонщини та представників місцевого самоврядування пожежне депо оснащене та укомплектоване усім необхідним пожежно-рятувальним обладнанням та спорядженням для оперативного прибуття підрозділу та проведення усього комплексу заходів з порятунку громадян і майна територіальної громади” – йдеться в повідомленні.

Під час заходу начальник Херсонського районного управління ГУ ДСНС України зазначив, що відкриття місцевої пожежної охорони це велике досягнення. Оскільки місцезнаходження підрозділу визначає час прибуття до місця події і при постійному чергуванні рятувальників МПО можливо запобігти трагічним наслідкам при виникненні надзвичайних ситуацій.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29