На Херсонщині у полі загинули двоє фермерів

У Херсонській області відразу кілька людей стали мимовільними жертвами росіян, підірвавшись на мінних снарядах окупантів. Один чоловік навіть наступив на ворожу розтяжку на своїй власній дачі.

Наткнулись на розтяжку росіян: у Херсонській області загинули двоє фермерів

Про це повідомили в оперативному командуванні «Південь».

У повідомленні йдеться, що один з трагічних випадків стався в Бериславському районі області: там під час проведення сільгоспробіт загинули двоє фермерів, які на тракторі виїхали в поле й натрапили на російські міни.

«У Бериславському районі знову підірвалися цивільні. Двоє чоловіків, незважаючи на заборону профільних фахівців ДСНС, які проводили заходи з розмінування місцевості, висунулися на тракторі в поле для проведення сільськогосподарських робіт. За кілька хвилин пролунав вибух. На місце події направлені фахівці з розмінування та швидка медична допомога, але обидва фермери загинули», – йдеться в повідомленні.

Також російська розтяжка ледь не вбила одного з жителів Херсона, який наступив на небезпечний снаряд недалеко від Річкового порту на своїй власній дачній ділянці. Його госпіталізували з важкими травмами.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29