На Херсонщині судитимуть колаборанта: “керує” захопленим росіянами господарством

«Керує» захопленим дослідним господарством «Асканійське» на Херсонщині – підозрюється місцевий житель.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру мешканцю с. Тавричанка у пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

За даними слідства, у грудні 2022 року підозрюваний обійняв посаду «руководителя» незаконно створеного «государственного предприятия опытное хозяйство «Асканийское».

На псевдопосаді він допомагає окупантам налагодити роботу підприємства за стандартами держави-агресора з метою повної інтеграції до економічної сфери рф.

Також він вчиняє дії спрямовано на передачу представникам держави-агресора активів отриманих від незаконної діяльності підприємства, яке створене на базі та за рахунок матеріальних ресурсів захопленого дослідницького господарства «Асканійське».

Досудове розслідування – УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29