На Херсонщині судитимуть чергову колаборантку: займалася організацією “референдуму” РФ (ФОТО)

Судитимуть жінку, яка під час тимчасової окупації очолювала Борозенську громаду та організовувала псевдореферендум.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

Прокурори Херсонської обласної та Бериславської окружної прокуратур скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевої мешканки за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

У вересні 2022 року під час тимчасової окупації Бериславського району жінка пішла на співпрацю з ворогом. Вона обійняла посаду так званої «главы Борозенского сельского совета ВГА Бериславского административного района Херсонской области».

Обвинувачена формувала апарат псевдооргану, комунальних підприємств і установ.

Реалізовувала окупаційну політику у різних сферах життя громади. Вимагала від суб’єктів господарювання здійснювати перехід на російську систему реєстрації та оподаткування.

Також вона контролювала роботу житлово-комунальної сфери та організовувала у громаді псевдореферендум щодо приєднання до рф.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось УСБ України в області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29