На Херсонщині стартувала реконструкція зруйнованого мосту

У Херсонській області розпочалась реконструкція зруйнованого залізобетонного мосту на трасі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ.

Про це повідомила пресслужба Мінінфрастуктури України.

Так, на Херсонщині стартувала реконструкція зруйнованого залізобетонного мосту на трасі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ. Це перша капітальна відбудова транспортної інфраструктури в Херсонській області, йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що з моменту звільнення правобережжя регіону дорога стала основною для доставки продуктів, медикаментів, речей першої необхідності.

Після розмінування дорожники вже розчистили трасу М-14 та звели тимчасові переправи. Але вони не витримують зростаючого автомобільного трафіку.

Замість демонтованих уламків підірваної штучної споруди, буде міст на опорах з гофрованої сталі. Вже змонтовані три гофровані сталеві труби.

Відмічається, що це швидка та надійна методика будівництва, яка широко застосовується в Україні. Передбачений проїзд чотирма смугами руху. Це забезпечить швидкий проїзд трасою та спростить пересування цивільного населення.

Також 28 лютого у селі Правдиному енергетики подали напругу для 312 абонентів. Світло з’явилося на чотирьох вулицях села. Населений пункт був знеструмлений майже рік.

Село Правдине – 105 із 228 населених пунктів звільненої Херсонщини, в якому відновили електроживлення. Наразі в селі залишається близько 500 місцевих жителів.

Світло зникло у селі 9 березня 2022 року, а через три дні село залишилося без газопостачання. Мешканцям старостату довелося жити без електроенергії майже рік. Окрім того, через постійні обстріли у селі повністю знищена водомережа. Під час відступу окупанти зруйнували міст поблизу Правдиного, внаслідок чого до села не могли дістатися ремонтні бригади.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29