На Херсонщині росіяни вирішили боротися з партизанами

Спротив українців на тимчасово окупованій території Херсонщини продовжується. Щодня активісти руху “Жовта стрічка” публічно показує рашистам, що їх не раді бачити на українській землі.

Рейди активістів настільки докучають місцевим гауляйтерам, що віддали накази створити спеціальні групи “волонтерів” для боротьби з українським спротивом.

“Активісти руху «Жовта Стрічка» повідомляють, що за наказами місцевих гауляйтерів спеціальні групи «волонтерів» шукають та зривають усі патріотичні плакати, жовті стрічки та наліпки. Вони відчайдушно намагаються малювати картинку нульового спротиву для кремля”, – повідомила “Жовта стрічка”.

Нагадаємо, що рашисти продовжують шукати на окупованій території людей, які не підтримують російську агресію та партизан.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29