На Херсонщині постраждали діти через вибух невідомого предмета

Внаслідок вибуху невідомого предмета, який стався у Загорянівці на Херсонщині, двоє дітей отримали травми. Згідно з повідомленням голови Херсонської обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Прокудіна у Telegram, 13-річна дівчинка отримала осколкові поранення кінцівок, тоді як 10-річний хлопчик отримав поранення живота.

Подія сталася на дитячому майданчику, де гралися діти. Обидвох постраждалих дітей доставили до лікарні, де їхній стан оцінюється як важкий. Медичний персонал надає постраждалим всю необхідну допомогу, а старшого хлопчика вже готуються до оперативного втручання.

Олександр Прокудін наголосив на важливості батьківського нагляду та закликав усіх батьків бути пильними і контролювати, де граються їхні діти, а також уникати будь-якого контакту з невідомими предметами.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29