На Херсонщині колаборантка організовувала “референдум” РФ: їй оголосили підозру (ФОТО)

Повідомлено про підозру ще одній мешканці Херсонщини, яка брала участь в організації псевдореферендуму.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

За процесуального керівництва Херсонської обласної та Бериславської окружної прокуратур заочно повідомлено про підозру місцевій мешканці у колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у вересні 2022 року підозрювана брала участь у роботі так званої «виборчої комісії» у Бериславському районі, створеної окупаційною владою для проведення псевдореферендуму щодо виходу зі складу України і приєднання до рф тимчасово окупованої території.

З 23 по 27 вересня, жінка ходила по домівках мешканців села Високе та вимагала поставити потрібну «відмітку в бюлетнях», вела облік осіб які проголосували.

Після завершення псевдоволевиявлення вона передала бюлетні представникам окупаційної влади, для подальшої фальсифікації результатів так званого голосування.

Досудове розслідування здійснюється Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29