На Херсонщині колаборант очолив окупаційну адміністрацію

На Херсонщині судитимуть місцевого мешканця за колабораціонізм: він очолив окупаційну адміністрацію.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

На псевдопосаді чоловік виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції в незаконно створеному органі влади. Він сформував структуру та штат незаконних органів влади Верхньорогачицької селищної територіальної громади, вживав заходів для підпорядкування окупаційній владі комунальних установ та місцевих приватних підприємців.

Для утвердження окупаційної влади він переконував односельчан у втраті здатності держави України здійснювати управління областю та закликав їх до покори та співпраці з країною-агресором.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчими УСБ України в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29