На Херсонщині чергові пособники держави-агресора отримали підозри від СБУ

Одним з підозрюваних, що підтримав так звану «нову владу», є колишній працівник регіональної філії «Одеська залізниця АТ «Укрзалізниця». Він був «очільником» одного з підрозділів ворожого псведооргану – « Государственного унитарного предприятия «Херсонская железная дорога».

Окрім цього, обвинувачений змушував своїх підлеглих та колишніх працівників місцевого «Укртелекому» ремонтувати лінії електрозв’язку на окупованій частині Херсонщини.

Ще одним підозрюваним виявився місцевий мешканець. За даними слідства зловмисник вступив у злочинну змову з окупаційною владою та очолив незаконно створене підприємство «ГУП «Херсон Теплосети». Він реалізовував плани окупантів, спрямовані на інтеграцію та роботу «підприємства» у складі російської федерації.

Іншим пособником ворога став один з лікарів «Горностаївської центральної лікарні». Колаборант не тільки підтримав загарбницьку владу, але й погодився очолити медичний заклад, який окупанти підпорядкували незаконно створеному «Департаменту здравоохранения ВГА Херсонской области». Очоливши новостворений заклад він особисто підбирав кадри з числа громадян, які мають проросійську позицію.

Пішов «назустріч» окупаційній владі колишній начальник Генічеського міжрайонного управління водного господарства. Він сприяв розміщенню збройних формувань рф та військової техніки країни-агресора на території Новоолексіївки. Крім цього, прийняв пропозицію очолити ще один незаконно створений ворогом окупаційний орган влади. Також підозрюваний вирішив спробувати себе в політиці, подавши заявку на балотування від партії «Єдиная Россия» в Херсонській області.

Усім зрадникам оголошено про підозру за пособництво державі-агресору.

Розслідування проводили співробітники СБУ та Нацполіції за процесуального керівництва органів прокуратури.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29