На Херсонщині через дії шахраїв жителі втратили більше 80 тисяч гривень

Лише за добу 3 жителів області втратили усі заощадження через різні шахрайські схеми.

35-річний чоловік втратив 15 тисяч гривень, коли гадав, що допомагає рідному брату. У месенджері йому надійшло повідомлення від нібито родича, який терміново просив гроші на лікування та надіслав номер картки. Чоловік перевів кошти на рахунок. Лише після цього він перетелефонував брату й дізнався, що ніякої допомоги той не потребує, а його акаунт у соцмережі взламали шахраї.

33-річна жителька обласного центру в соціальній мережі прочитала інформацію про надання грошової допомоги, перейшла за посиланням та ввела дані банківської картки. Після цього з її рахунку невідомі зняли 16 тисяч гривень.

Також втратила свої заощадження 43-річна жителька Чорнобаївки, яка тимчасом мешкає в Німеччині. Жінка знайшла оголошення про додатковий заробіток у мережі Інтернет. Вона перейшла за посиланням та зв’язалася зі зловмисником у месенджері. Після цього громадянка перерахувала 50 тисяч гривень та хотіла отримати відсоток, проте натомість лишилась без заощаджень.

За вказаними фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» ККУ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29