Херсонського гауляйтера Сальдо чекають на суді

На веб-сайті Офісу Генерального прокурора України з’явилася повідомлення про повістку, що була вислана Володимиру Сальдо, в якій його запрошують з’явитися до суду 31 травня 2023 року.

Проте, є велика ймовірність, що Сальдо не з’явиться на виклик, що є стандартною процедурою. Малиновський районний суд міста Одеси веде справу проти Сальдо за обвинуваченням у скоєнні кримінальних правопорушень, які передбачені статтями 111 (частина 2), 111-1 (частина 5) та 436-2 (частина 1) Кримінального кодексу України. Серед звинувачень є зрада держави в умовах воєнного стану, колабораційна діяльність, виправдання, визнання правомірністю та заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, а також глорифікація осіб, пов’язаних з цією агресією.

Суд у справі Сальдо вирішив не об’єднувати його кримінальне провадження з іншими провадженнями, які вже розглядаються Малиновським районним судом м. Одеси.

Захист Сальдо покладено на державного захисника, оскільки ані він сам, ані його адвокати не з’явилися до суду.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29